Nikola Maros iz Gornje Večeriske danas je u 11 sati započeo svoje treće hodočašće bosih nogu prema svetištu Svetište sv. Ive Podmilačje. Ovaj čin vjere, ustrajnosti i osobne žrtve Nikola ponavlja već treću godinu zaredom, nastavljajući tradiciju hodočašćenja koja u Podmilačje svake godine privlači tisuće vjernika iz Bosne i Hercegovine i susjednih zemalja. Njegov nesvakidašnji pothvat privlači pažnju i poštovanje brojnih vjernika, a o njegovim ranijim bosonogim hodočašćima već se pisalo i u medijima. Unatoč zahtjevnom putu, Nikola i ove godine svjedoči snagu vjere i predanosti, odlučno krećući prema jednom od najvećih katoličkih svetišta u zemlji. Mještani Gornje Večeriske putem društvenih mreža uputili su mu riječi podrške i molitve za siguran i blagoslovljen put. „Sretno Nikola Sretno našem Nikoli koji je danas od 11h krenuo na svoje treće hodočašće, bosih nogu, sv. Ivi u Podmilacije. 🙏🏻✝️“, poručili su mu sumještani. Nikoli želimo sretan put, ustrajnost i obilje Božjeg blagoslova na njegovom hodočasničkom putovanju. Centralna.ba Navigacija objava Zavelim ponovno okupio prijatelje planine i zavičaja