Na uskrsnoj akciji dobrovoljnog darivanja krvi za pučanstvo Posušja, održanoj u srijedu, 1. travnja, u Gradskoj sportskoj dvorani u Posušju, prikupljeno je 59 doza krvi, dok su akciji pristupila 72 darivatelja. Akciju je organizirao Crveni križ Posušje u suradnji s Transfuzijskim centrom Sveučilišne kliničke bolnice Mostar. Bila je ovo četvrta akcija dobrovoljnog darivanja krvi u 2026. godini na području Posušja te 15. ovogodišnja akcija na području Županije Zapadnohercegovačke. Zahvaljujemo svim darivateljima na iskazanoj humanosti i spremnosti pomoći drugima. Sljedeća akcija dobrovoljnog darivanja krvi na području Županije Zapadnohercegovačke bit će održana u srijedu, 8. travnja, od 9:00 do 11:00 sati za pučanstvo Gruda. Akcija će se održati u prostorijama Srednje škole Antuna Branka Šimića u Grudama. Cjelokupan raspored akcija dobrovoljnog darivanja krvi u travnju na području Županije Zapadnohercegovačke možete pronaći na službenoj mrežnoj stranici Crvenoga križa ŽZH (www.ck-zzh.org) te na službenim Facebook i Instagram stranicama Crvenoga križa Županije Zapadnohercegovačke. (Foto: Crveni križ ŽZH) Navigacija objava Кракен: безопасный доступ к темной сети в 2026 Кракен: доступ к платформе даркнета 2026