POBJEDA U16 REPREZENTACIJE BIH PROTIV ESTONIJE

U današnjem susretu trećeg kola grupe B na Evropskom prvenstvu B divizije za košarkašice do 16 godina u Turskoj reprezentacija Bosne i Hercegovine savladala je Estoniju rezultatom 68:63 i pred posljednju utakmicu u grupi ima učinak od dvije pobjede i jednog poraza.
Naša Anđela Bekić je i ovaj put bila jedna od najzapaženijih igračica sa učinkom od 11 poena, 5 skokova, 2 asistencije i 2 ukradene lopte za 29 minuta provedenih u igri, dok je Adna Merdanović druga #Lavica ostvarila je učinak od 6 poena, 2 asistencije, 2 skoka i 1 ukradenu loptu za 39 minuta u igri.
Čestitke reprezentaciji Bosne i Hercegovine na prikazanoj igri i ostvarenoj pobjedi i mnogo sreće u sutrašnjem susretu protiv Litvanije od 20:30h.