U sjedištu Ministarstva u Mostaru danas je održan sastanak Federalne ministrice prometa i komunikacija Andrijane Katić s prof. dr. sc. Ninom Ćorićem, pročelnikom Sveučilišnog odjela prometa i logistike Sveučilišta u Mostaru. Tijekom susreta razgovarano je o mogućnostima suradnje između Ministarstva i Sveučilišnog odjela prometa i logistike u sljedećoj akademskoj godini. Sastanak je bio prilika za predstavljanje planova i razvojnih smjernica studija, kao i aktivnosti koje Odjel planira provoditi u narednom razdoblju. Posebna pozornost posvećena je jačanju suradnje između akademske zajednice i institucija, s ciljem osiguravanja kvalitetnijeg obrazovanja te stvaranja dodatnih mogućnosti za stručni razvoj studenata. Ministrica Katić izrazila je podršku radu i daljnjem razvoju studija prometa i logistike, istaknuvši važnost obrazovanja stručnih kadrova koji mogu odgovoriti na suvremene izazove u ovom području. Najavljeno je da se planira potpisivanje sporazuma o suradnji, kojim će se dodatno osnažiti institucionalni odnosi te stvoriti okvir za realizaciju zajedničkih projekata, stručnih programa i drugih aktivnosti od obostranog interesa. fmpik.gov.ba Navigacija objava Zbog očekivanoga nevremena izdano narančasto upozorenje za cjelokupnu BiH TJEDAN KOJI JE POVEZAO HRVATE IZ CIJELOGA SVIJETA – TJEDAN HRVATA IZVAN RH